22 pumaOstře řezané rysy nezapřou, že v modelu GS-One Sport přináší Puma ryze sportovní model bezespajkové obuvi. Zvlášť dramaticky vystrkuje drápky v jasně červeném barevném provedení, jež působí hodně agresivně. Tady máte záruku, že budete na hřišti nepřehlédnutelní. Inovaci přináší několik špičkových technologií, silueta se blíží běžným botám, které nosíte na volnočasové aktivity. S tím souvisí i míra komfortu. Jednotlivé části jsou kombinovány tak, aby vytvořily jedinečný systém – golfový. Odtud také zkratka GS – tedy golfový systém.

„Cíl zněl jasně – vytvořit perfektní golfovou obuv, která odráží uvolněný každodenní styl," vysvětluje Andrew Lawson ze sekce obuvi Puma Golf. „GS-ONE SPORT však představuje i dokonalé propojení technologie a výkonu v cool progresivním stylu, takže si boty nemusíte měnit, ani když vyrážíte na 19. jamku."
Prodyšná síťovina svrchní části propojená se sedle z termoplastického uretanu navazuje na střední část, což zvyšuje oporu i stabilitu chodidla. Karbonová guma na spodku podporuje trakci a dobré ukotvení nohy i při hře na měkčím podkladu. Tvarování mezipodešve a vyztužení v příslušných částech přináší stabilitu, komfort umocňuje pěnové polstrování. Vybírat můžete z pěti barevných variant, velikost začíná na 6 a končí 13. Cena odpovídá ekvivalentu 140 euro.

Stránky výrobce: www.pumagolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...