monoNázev úderný jak pat bezpečně mířící na střed jamky. Právě takové pojmenování použil renomovaný výrobce Scotty Cameron pro svůj další přírůstek v rodině patrů. Jedná se o limitovanou edici malletů a jak už označení napovídá, jsou zhotovené z jednoho kusu oceli.

V nabídce objevíte dva typy, MONOBLOK 6 a MONOBLOK 6.5. Oba čerpají inspiraci v předchozí generaci modelů SOLO, která zabodovala i u profesionálních hráčů, a dále z ikonického automobilového kola vyrobeného z jednolitého kusu kovu. V případě těchto patrů z nerez oceli 303. MONOBLOK 6 lze popsat jako zaoblený kompaktní mallet vycházející z patrů GOLO. Velikostně spadá mezi modely GOLO 5 a 7. Ohyb šaftu podporuje vyvážení do líce. Stejné rozměry má i MONOBLOK 6.5, modely se liší konstrukcí krčku, díky tomu tento typ vyhoví hráčům, kteří při patovacím úderu vedou hůl po mírném až větším oblouku.

Patry opatřili gripem Pistolero Plus s šedým nápisem Scotty Cameron. Nové gripy doplňují na zakázku zhotovené headcovery. Na trh novinka dorazí 7. října, cena obou limitovaných modelů byla stanovena na 650 dolarů. Více informací najdete v GOLFu 11-12/2022.

Stránky výrobce: www.scottycameron.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...