x5ssDnes už jen málokdy narazíte na vášnivého golfistu, který by nevyužíval zařízení k měření délky ran a vzdáleností. Nabídka je v tomto segmentu velkorysá. Svým dílem k ní přispívá i Shot Scope, a to zcela novými GPS hodinkami X5. Uhlazené a funkcemi dostatečně vybavené hodinky využijete nejen na hřišti.

Okamžitě vás zaujme barevná a velmi dobře čitelná dotyková obrazovka, zarámovaná v keramické fazetě. Není to pochopitelně ale jen vzhled, za co model sbírá body. „X5 vám dá všechny nástroje k tomu, abyste zlepšili svou hru, to vše ve stylovém provedení," charakterizuje produkt výkonný ředitel společnosti David Hunter.

S hodinkami získáte přístup k více než stovce výkonových dat. Zahrnují na 36 tisíc předehraných hřišť celého světa, včetně vzdáleností k předku, středu i konci greenů, k překážkám či doglegům. Green si můžete zobrazit i v detailu a přetáhnout na něm vlajku tak, aby odpovídala reálné pozici na hřišti. Samozřejmostí je vedení digitální skórekarty, s velkou přesností můžete detekovat každou svou ránu.
Vybírat si můžete ze sedmi barevných variant, maloobchodní cena odpovídá ekvivalentu 280 liber.

Stránky výrobce: www.shotscope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...