Srixon 10 letUž celou dekádu se přízni golfistů těší míček Srixon AD333, který je k dostání jak v čistě bílé, tak v zářivě žluté variantě. Nejnovější edice dorazila na trh v září a Joe Miller vyzdvihuje zejména všestranný výkon této stálice. „Nižší komprese ve srovnání s předchozími generacemi přináší metry navíc z týčka a také lepší cit při hře z okolí greenů," vysvětluje produktový expert Srixonu pro Evropu. Nově AD333 využívají technologie na túře prověřených modelů Z-Star, nicméně vše je zabalenou pouze ve dvou vrstvách.

Nově upravené jádro těží z technologie FastLayer a nižší komprese vede k přímějšímu letu i delšímu setrvání míčku ve vzduchu, což ocení především hráči se střední rychlostí švihu. FastLayer navíc pracuje v tandemu s tzv. rychlostním vzorkem dimplů, což podporuje dílčí délkový přírůstek. Speciální povrch napomáhá zvýšit účinnost drážek hole. To vede k vyšší rotaci a míč snáze po dopadu zastaví. V neposlední řadě upravili prvky usnadňující vyrovnání míčku směrem k požadované dráze i založení hole ve správné pozici. Příznivý je i poměr cena výkon, kdy vás krabice 12 kusů vyjde na ekvivalent 30 euro.

Stránky výrobce: www.srixoneurope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...