ZX4 SriLetos máte u Srixonu k výběru hned tři sety želez. Kompaktní ZX7 vypadají parádně, nabízejí odezvu typickou pro žiletky, současně přinášejí větší kontrolu a více rychlosti. Úzká horní hrana i spodek lahodí oku, spodek ve tvaru V hladce prochází povrchem. Progresivní přístup k drážkám zaručuje více spinu u skórovacích holí. Wolfram ve špičce napomohl stabilitě.

Železa ZX5 zdobí rychlost a měkký kontakt. Předností je délka ran související s odrazivou lící a tolerance. Železa pro přihrávky do greenu rovněž podporují rotaci. Vícedílná konstrukce stojí v pozadí stability i promíjivosti.

Poslední do sbírky je model ZX4, jehož větší design už na pohled více odpustí. Potěší především hráče středních i vyšších hendikepů, hledajících hole z kategorie pro zlepšení hry. Wolfram u dlouhých a středních želez rozmístili tak, aby hole umožnily vyšší odpal, ocelové tělo dobře pohlcuje vibrace, takže kontakt hole s míček je měkčí. Od osmičky po PW opět využili užší a hlubší drážky pro větší rotaci.

Stránky výrobce: www.srixoneurope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...