Výbava

Prouzova 700px

MizmiPrávě takové označení si u Mizuna vysloužila nová generace míčků RB Tour a RB Tour X. Vývoj a testování probíhaly v uplynulých třech letech, kdy vyzkoušeli 99 prototypů, aby dosáhli velmi nízkého spinu. Modely spojuje vysoká míra rotace při ranách v okolí grenů, třívrstvá konstrukce, počet dimplů (272) a uretanový obal. Liší se kompresí a rotací při hře z týčka, jež je u modelu RB Tour nízká, zatímco u RB Tour X nízká až střední.

Celý článek...

FJ TradTak by se dalo klidně referovat o obuvi FootJoy Traditions, neboť jde o nejprodávanější model výrobce. Pokud hledáte klasicky vyhlížející model, jehož benefitem je nízká hmotnost a pohodlí, pak by mohlo jít v tomto případě o trefu do černého.

Celý článek...

acu-fasther-750Dnes je TSR jedním z nejlepších a nejoblíbenějších driverů, ale není to tak dávno, co měli drivery značky Titleist jinou pověst. „We Go Farther" je nová dokumentární série, která vás zavede hluboko do projektu Titleist Speed Project, šestileté cesty, která přeměnila skličující výzvu v dominanci na Tour.

Celý článek...

puma palJeden z nejuznávanějších ambasadorů golfu a propagátor značky Puma Ricky Fowler spojil síly se známým DJ KYGO a jeho lifestylovou značkou Palm Tree Crew. Výsledkem je nová kolekce oblečení pro ženy i muže, zhotovená v duchu současných trendů golfové módy. Najdete ji pod označením PUMA Golf x PTC a podle tvůrců reprezentuje sebevědomé hráče, kteří se nebojí následovat své sny.

Celý článek...

sm mid... pak může být výsledkem nový Mid-Stripe stand bag od Sun Mountain, ke kterému si můžete přidat i stylové příruční zavazadlo Boston, zhotovené ve stejném duchu. Klasický vzhled vinylového bagu. „Přinášíme kolekci, ze které přímo sálá svěžest, a přitom tu je zjevný i odkaz do minulosti, do roku 1981, kdy byla naše společnost založena. Novinka jde ruku v ruce se současnými trendy zdůrazňovat neformální styl a sportovní vzhled," charakterizuje produkt šéf designu Seth Enes.

Celý článek...

tsr23-750Zcela nové modely hybridů Titleist TSR2 a TSR3 nadále zvyšují laťku výkonu, a tak se bezesporu mohou stát zbrání v bagu golfistů hledajících alternativu dlouhých želez. Zatímco TSR2 staví na rychlosti a celkovém výkonu, TSR3 přináší přesnost a větší možnosti v případě tvarování ran.

Celý článek...

tsr1-750Společnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR, konkrétně jde o model drajvru, fervejových dřev a hybridů TSR1, určených pro hráče se střední rychlostí švihu. Převedeno do řeči čísel – hole vyhoví golfistům s rychlostí švihu pod 145 km/h. V pozadí výkonu stojí velmi lehký design, strategicky usazené těžiště a vylepšená aerodynamika, což se promítá v usnadnění vzletu míče, dosažení potřebné rychlosti a tím i délky ran.

Celý článek...

TM StNekonvenční přístup v konstrukci zcela nových želez má pomoci širšímu spektru hráčů k ještě lepším výsledkům. Právě to si TaylorMade slibuje od svých nových želez Stealth HD. Ta už od pohledu nabízejí dostatek tolerance a míček jimi snadno vyšlete do vzduchu.

Celý článek...

stor2Přesně tak si budete připadat i v zimních či podzimních plískanicích, kdy zima leze za nehty, případně je blátivo. FootJoy přináší řešení v podobě obuvi Stormwalker. Výrobce nabízí verzi pro dámy i pány, v obou případech zaručuje odolnost, prodyšnost a voděodolnost. Svršek je z kvalitní kůže, vnitřek opatřili izolační vložkou (3M Thinsulate), poskytující teplo i pohodlí.

Celý článek...

Strana 7 z 80

7

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...