Výbava

Prouzova 700px

bg... pak může být výsledkem nový Mid-Stripe stand bag od Sun Mountain, ke kterému si můžete přidat i stylové příruční zavazadlo Boston, zhotovené ve stejném duchu. Klasický vzhled vinylového bagu. Přinášíme kolekci, ze které přímo sálá svěžest, a přitom tu je zjevný i odkaz do minulosti, do roku 1981, kdy byla naše společnost založena. Novinka jde ruku v ruce se současnými trendy zdůrazňovat neformální styl a sportovní vzhled," charakterizuje produkt šéf designu Seth Enes.

Celý článek...

ChipRBojujete s krátkou hrou, je pro vás hra wedží ztělesněnou noční můrou? Pokud ano, možná pro vás bude řešením tzv. chipper, obojživelník využívající předností patru a wedge. Ping jej uvádí na scénu pod názvem ChipR. Hůl z nerez oceli čerpá předlohu v předchůdci z konce 70. let. Délkou 35" kopíruje patr, loft (38,5°) se zase blíží železu devítce. Uplatnění ChipR najde u ran kolem 40 metrů do greenu, kdy můžete využít patovacího pohybu pro rány typu bump and run. Předností oproti klasické wedži je lepší kontrola vzdálenosti a větší konzistence úderu, které následně ústí v kratší pat.

Celý článek...

Tit carJe spousta tuzemských hráčů, kteří si ani v zimě „nedají pokoj" a vyrážejí na hřiště. Samozřejmě ne s plnou polní, ale s notně zredukovanou výbavou. A právě těmto golfistům skvěle poslouží bag na nošení značky Titleist. Pod označením Premium najdete jeho vylepšenou verzi.

Celý článek...

OgOgio potěší všechny golfisty, kteří se poohlížejí po novém bagu. A je jedno, zda toužíte po stand bagu nebo preferujete cart bag. Oba tábory uspokojí nepromokavými modely All Elements s výraznými grafickými vzory, určenými výhradně pro evropský trh. Hybridní All Elements bag se nabízí v osmi barevných variacích, od klasické černé až po galaktickou červenou označenou Nebula (Mlhovina). Stylová a nápaditá podoba má vyvolat úžas, donutit vás vystoupit z řady nebo alespoň pozdvihnout obočí nad jedinečností těchto kousků.

Celý článek...

monoNázev úderný jak pat bezpečně mířící na střed jamky. Právě takové pojmenování použil renomovaný výrobce Scotty Cameron pro svůj další přírůstek v rodině patrů. Jedná se o limitovanou edici malletů a jak už označení napovídá, jsou zhotovené z jednoho kusu oceli.

Celý článek...

caosO čem je řeč? O limitované edici obuvi adidas CODECHAOS 22, charakteristické zcela novým designem a inovativními technologiemi. Vyzkoušejte sami, zdali tato novinka posouvá výkon v segmentu bezespajkových bot na novou úroveň. Obuv na první pohled zaujme siluetou a podrážkou, a to jak její podobou, tak barvou. Primární je nicméně funkce – poskytuje lepší oporu během švihu a větší spojení se zemí. S tím souvisí i tzv. TWISTGRIP technologie, kterou nově rozšířili napříč patou, přední částí chodidla i po stranách.

Celý článek...

graniteVesta i bunda Sun Mountain Granite jsou na první pohled nadýchané, jejich hlavní poslání však spočívá v zajištění optimální teploty. Izolační vrstva tak brání pronikání vlhkosti dovnitř i přehřívání a zároveň v chladnějších dnech zahřeje. Za tím účelem použili patentovanou technologii v podobě šedesátigramové izolace, která tělo zahřívá, zatímco aktivní plochy v příslušných částech zrychlují odvod vodní páry, aby se zabránilo přehřívání. Kromě toho je tato vrstva rezistentní vůči pachu, vyniká odolností a udržitelností.

Celý článek...

Miz ComboJaponský výrobce, který základ svému podnikání položil v Ósace už v roce 1906, dávno nenabízí jen kvalitní železa. Pevný bod v jejich výrobním program našlo i oblečení, mající oporu ve vyspělých technologiích. Od oblečení inspirovaného vojenským potiskem se v rámci letní kolekce posouvají ke klasice a ležérní eleganci. Anatomicky tvarované svršky zhotovili z pružného materiálu, předností je také rychlé schnutí díky Mizuno Quick Dry Plus, což je materiál, jenž rychle pohlcuje a propouští vlhkost ven z povrchu těla. Upravili také barevnou paletu, veškeré položky mají sportovní vzhled.

Celý článek...

Play GreenKdyby golfová hřiště mohla mluvit, pravděpodobně by za svou oblíbenou barvu označila zelenou. Stromy, rostliny a tráva totiž patří k základním stavebním kamenům hřiště a, poeticky řečeno, utvářejí jeho krásu, osobnost i charakter. Renomovaná sportovní značka se i proto rozhodla vyjádřit tomu všemu respekt, a tak se zrodila kolekce adidas Play Green. Zcela jistě ji ocení golfisté, kterým osud životního prostředí není lhostejný.

Celý článek...

Strana 9 z 80

9

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...