Výbava

Prouzova 700px

puma palJeden z nejuznávanějších ambasadorů golfu a propagátor značky Puma Ricky Fowler spojil síly se známým DJ KYGO a jeho lifestylovou značkou Palm Tree Crew. Výsledkem je nová kolekce oblečení pro ženy i muže, zhotovená v duchu současných trendů golfové módy. Najdete ji pod označením PUMA Golf x PTC a podle tvůrců reprezentuje sebevědomé hráče, kteří se nebojí následovat své sny.

Celý článek...

sm mid... pak může být výsledkem nový Mid-Stripe stand bag od Sun Mountain, ke kterému si můžete přidat i stylové příruční zavazadlo Boston, zhotovené ve stejném duchu. Klasický vzhled vinylového bagu. „Přinášíme kolekci, ze které přímo sálá svěžest, a přitom tu je zjevný i odkaz do minulosti, do roku 1981, kdy byla naše společnost založena. Novinka jde ruku v ruce se současnými trendy zdůrazňovat neformální styl a sportovní vzhled," charakterizuje produkt šéf designu Seth Enes.

Celý článek...

tsr23-750Zcela nové modely hybridů Titleist TSR2 a TSR3 nadále zvyšují laťku výkonu, a tak se bezesporu mohou stát zbrání v bagu golfistů hledajících alternativu dlouhých želez. Zatímco TSR2 staví na rychlosti a celkovém výkonu, TSR3 přináší přesnost a větší možnosti v případě tvarování ran.

Celý článek...

tsr1-750Společnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR, konkrétně jde o model drajvru, fervejových dřev a hybridů TSR1, určených pro hráče se střední rychlostí švihu. Převedeno do řeči čísel – hole vyhoví golfistům s rychlostí švihu pod 145 km/h. V pozadí výkonu stojí velmi lehký design, strategicky usazené těžiště a vylepšená aerodynamika, což se promítá v usnadnění vzletu míče, dosažení potřebné rychlosti a tím i délky ran.

Celý článek...

TM StNekonvenční přístup v konstrukci zcela nových želez má pomoci širšímu spektru hráčů k ještě lepším výsledkům. Právě to si TaylorMade slibuje od svých nových želez Stealth HD. Ta už od pohledu nabízejí dostatek tolerance a míček jimi snadno vyšlete do vzduchu.

Celý článek...

stor2Přesně tak si budete připadat i v zimních či podzimních plískanicích, kdy zima leze za nehty, případně je blátivo. FootJoy přináší řešení v podobě obuvi Stormwalker. Výrobce nabízí verzi pro dámy i pány, v obou případech zaručuje odolnost, prodyšnost a voděodolnost. Svršek je z kvalitní kůže, vnitřek opatřili izolační vložkou (3M Thinsulate), poskytující teplo i pohodlí.

Celý článek...

Erawan-ilu1-750Golfové simulátory sice nedokážou nahradit pocit, kdy jdete po čerstvě posekané ferveji a cítíte na tváři vlahý vítr, ale na druhou stranu, komu by se chtělo na jarní vánky čekat celou zimu, aniž sáhne na hole? Vzít do ruky železo, obout golfové boty a nasadit zelené sako pro vítěze Masters můžete i doma v obýváku nebo firemní zasedačce.

Celý článek...

nel... anebo se tak alespoň můžete cítit. V aktuálním vydání časopisu Golf jsme psali o proměnách golfové módy a nová dámská kolekce J.Lindberg – kolekce Nelly Korda – je toho důkazem. V bundě Reversible Bomber z vás bude sebevědomí doslova sálat, vaši ženskost naopak podtrhnou šaty NK.

Celý článek...

samPonechám na vás, zda budete na hřišti tančit, jedno je však jisté – na ferveje a greeny se v limitované edici vrací obuv Samba Golf, nadčasová klasika, jež původně fotbalistům umožnila trénovat na ztvrdlém a zmrzlém povrchu. I když barevné provedení evokuje spíše „letní obutí", Samba je určená do chladnějších dní, přičemž světlé barvy vám mají dodat energii.

Celý článek...

Strana 1 z 74

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...