Výbava

Prouzova 700px

adiult

Adidas nabízí recept prostřednictvím Frostguard technologie, jež vás má ochránit před větrem, deštěm i chladem. Třeba si tak i prodloužíte svou golfovou sezonu. Premiovou kolekci založenou na uvedené technologii a sloužící stejně dobře golfistkám jako golfistům najdete pod označením Ultimate365 Tour.

Celý článek...

sm hlaUž více než čtyři dekády patří značka Sun Mountain k průkopníkům golfového průmyslu, a to díky revolučním golfovým bagům, vozíkům nebo oblečení. Z řady inovací, které mají na kontě, můžeme jmenovat první odlehčený golfový bag, pokud jde o oblečení zahrnující vnější vrstvu, pak začali se svršky chránícími před větrem, později přišel ke slovu fleece, speciální strečová tkanina, voděodolné a prodyšné oblečení do deště.

Celý článek...

sdrTaylorMade a patnáctinásobný vítěz majoru Tiger Woods oznámili rozšíření svého partnerství, jehož výsledkem je nová značka na golfovém trhu – Sun Day Red. Jako součást TaylorMade bude Sun Day Red samostatnou značkou se svým výrobním týmem včetně designérů a na trh přinese širokou nabídku oblečení i obuvi.

Celý článek...

fantFantom a Titleist? Zasvěcení tuší, že se řeč stočí kolem patrů Scotty Cameron, konkrétně na řadu malletů Phantom, jejichž deset nových modelů prošlo redesignem. Výsledkem je úprava tvaru, vylepšené vyrovnání, zvuk i pocit. Ucelená řada přináší jedinečné tvary s bohatou nabídkou konfigurace krčku a šaftu.

Celý článek...

titleist-drivery-750Přemýšlíte o novém golfovém nádobíčku? Třeba o driveru? Možná vám pomůže při výběru i žebříček značek driverů, které v loňském roce 2023 vyhrály nejvíc turnajů PGA Tour. Samozřejmě, klíčové je, kdo hole drží v ruce, ale už jen vědomí, že jsem sáhl po značce vítězů, může být pro sebevědomí každého golfisty vítanou vzpruhou.

Celý článek...

AW23

Tři jedinečné a nadčasové potisky a nové barvy pro podzimní a zimní sezonu – tak lze ve stručnosti charakterizovat dámskou výbavu značky PING do chladnějších dní. Samozřejmostí je vrstvení v závislosti na počasí a všestranné využití oblečení. Hravý vzor mozaiky čerpá inspiraci v tradiční španělské keramice, dominují tóny švestkové barvy a levandule. Druhý ze vzorů zastupují květiny v kombinaci s modrou a konečně kolekce Heritage v monochromatické barevné paletě.

Celý článek...

avxball

Od jádra k obalu upravený třívrstvý golfový míček je konstruován tak, aby nabízel potřebnou délku ran, více kontroly při hře z okolí greenů a měkčí pocit. Ve stručnosti řečeno – za délku od týčka po green a výjimečně měkký pocit je zodpovědné jádro, tenký a velmi pružný plášť podporuje nižší míru spinu v případě dlouhé hry, měkčí uretanový obal pak pomáhá docílit měkkého kontaktu hole s míčkem a zdokonaluje kontrolu ran kolem greenů. Design a seskupení dimplů, kterých napočítáme 346, dovoluje pronikavý let míčku.

Celý článek...

tisoZa dobu své existence se značka Titleist stala takřka synonymem kvalitních golfových míčků. A zásluhu na tom mají nejen notoricky známá „provéčka". Vylepšení se tak pro letošní rok dočkaly také modely Tour Soft a TruFeel.

Celý článek...

Z82Garmin Approach Z82 představuje unikátní golfový dálkoměr kombinující laserové a GPS měření vzdáleností. Zatímco laserem míříte na měřený objekt, promítá se v hledáčku podrobná barevná mapa ferveje s vyznačenými vzdálenostmi k překážkám a dalším důležitým místům na hřišti.

Celý článek...

Strana 1 z 79

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...