Výbava

Prouzova 700px

cobPadesát let na trhu? To už žádá nějakou připomínku. Společnost Cobra to pojala po svém a prodejní pulty při této příležitosti zaplnila limitovanou edicí drajvru AEROJET. A protože černá vypadá dobře, uhlazená elegance, spojili ji se zlatou grafikou, a to nejen na samotné holi, ale také na headcoveru.
Podobně jako standardní verzi charakterizuje i tuto novinku aerodynamický tvar, speciální vyvážení nebo účinná úderová plocha. Aerodynamika stojí na zeštíhlené přední části, vyšší zádi a okrajích, pečlivě zakřivené koruně, jejíž nejvyšší část posunuli dál od líce. Těmito kroky výrazně snížili odpor vzduchu při švihu, takže hráč vyprodukuje vyšší rychlost hlavy.

Celý článek...

grnNově představené Garmin Approach S70 patří k technologicky nejvyspělejším chytrým golfovým hodinkám na trhu. Ve své paměti mají více než 43 000 golfových hřišť, na kterých měří vzdálenosti ke greenu/jamce/překážkám a automaticky zaznamenávají průběh hry. Zajímavostí je zobrazení stromů v blízkosti fervejí nebo možnost zobrazit sklon greenu.

Celý článek...

G430 LST3 WoodRychlejší a výkonnější – právě takové by mělo být nové fervejové dřevo číslo 3 PING G430 LST. Klíčem k rychlosti a délce je multimateriálová konstrukce a osvědčené inovace, které najdete pod označením Carbonfly Wrap, Ti-Facewrap nebo Spinsistency. Dřevo, jak zkratka LST prozrazuje, nabízí nízký spin, těšit se můžete na túrový vzhled, kombinaci titanové líce, titanového těla a 80gramového závaží z wolframu na spodku, kterým snížili těžiště a posunuli jej dozadu, čímž vedle redukce spinu podpořili rychlost míče a přidali v průměru šest metrů na délce.

Celý článek...

zg23Nikoliv. Znalci už vědí, že jde o model obuvi značky adidas. Další edice této nanejvýš sportovní řady vsadila na velmi lehké materiály, což nás v myšlenkách vrací zhruba o dekádu zpět, kdy se na trhu objevila botka adizero. Ztělesnění lehkosti. Na co se tedy můžeme těšit?

Celý článek...

paradPrávě tak asi na první dobrou působí název nové řady holí značky Callaway. Paradym v sobě zahrnuje nové paradigma výkonu a vztahuje se na drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa. Pojďme proniknout do tajů této záhady blíže.

Celý článek...

FJ 55FootJoy, jednička na trhu s golfovou obuví, pokračuje v evoluci svých nejprodávanějších modelů. Tradice zkrátka zavazuje a tato značka už 100 usiluje o výsadní postavení díky mnoha inovacím, nezaměnitelnému stylu, komfortu a kvalitě. O tom se přesvědčují jak nejlepší hráči světa, tak amatéři napříč celým světem. Aby si výrobce udržel dominanci, o to se hodlá zasloužit i zcela novým modelem FJ Fuel Sport, který navazuje na velmi úspěšnou vloni představenou obuv FJ Fuel. Novinku zdobí sportovní styl, předností je lehká hmotnost, bezespajková verze přináší i dostatečnou stabilitu a trakci.

Celý článek...

tsr drSpolečnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR. Jedničkové modely těchto drajvrů, fervejových dřev a hybridů zbavili každého přebytečného gramu s cílem dosáhnout co nejlehčí konstrukce, jež nijak neomezuje výkon a pozitivně se propisuje do dosažené vzdálenosti.

Celý článek...

PLD AnserPatry Anser patří už ke klasice. A když je řeč o klasice, skvěle se s ní snoubí černá. Nevím, zda v tomto duchu uvažovali inženýři Pingu, každopádně nám předkládají tři nové patry z řady PLD Milled v podmanivé černé povrchové úpravě. Konkrétně se jedná o modely Anser D, Oslo 4 a Anser 2, každý v ceně 500 euro, které se připojují ke čtveřici patrů uvedených a prověřených na túře vloni.

Celý článek...

2022AVXMíče Titleist AVX jsou navrženy pro golfisty, kteří preferují komplexní výkon, požadují nižší let míče i menší míru rotace při hře dlouhými železy, kontrolu při ranách do greenu spolu s velmi měkkým pocitem při kontaktu.

Celý článek...

Strana 1 z 76

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...