Výbava

Prouzova 700px

aiUmělá inteligence (AI – Artificial Intelligence) se stále více hlásí o slovo. Už dříve ji inženýři využili v oblasti designu golfových holí nebo došlo k využití softwaru v rámci analýzy švihu, nyní Wilson vnáší AI do oblasti fittingu holí. Podle společnosti došlo ke spojení speciálního algoritmu s technologií pohybové analýzy Blast Motion, což zjednodušilo a zároveň zdokonalilo celý proces fittingu.

Celý článek...

nikikS návratem Tigera Woodse k soutěžní hře to vypadá velmi nadějně, což byla také zajímavá příležitost pro jeho někdejšího dvorního dodavatele oblečení a obuvi, značku Nike. Na scénu se tak dostává model Tiger Woods '13. Že máte při pohledu na botu pocit jakéhosi déjà vu? Není divu. Obuv slaví desetileté výročí, a tak přichází na pulty v barvách oblíbených fanoušky.

Celý článek...

SM10-750Uvedeme-li, že v názvu tohoto modelu se objevuje desítka a před ní zkratka SM, příznivci golfové výbavy jsou rázem doma a zbystří. Následující řádky se nevztahují k ničemu jinému než k nejnovějším modelům wedží Vokey Design SM10 od Titleistu. Holí nerozlučně spojených se jménem uznávaného mistra svého řemesla Boba Vokeyho. Nejnovější přírůstek osvědčené řady charakterizuje nízký kontrolovaný let, vylepšený pocit a maximum rotace.

Celý článek...

adiult

Adidas nabízí recept prostřednictvím Frostguard technologie, jež vás má ochránit před větrem, deštěm i chladem. Třeba si tak i prodloužíte svou golfovou sezonu. Premiovou kolekci založenou na uvedené technologii a sloužící stejně dobře golfistkám jako golfistům najdete pod označením Ultimate365 Tour.

Celý článek...

sm hlaUž více než čtyři dekády patří značka Sun Mountain k průkopníkům golfového průmyslu, a to díky revolučním golfovým bagům, vozíkům nebo oblečení. Z řady inovací, které mají na kontě, můžeme jmenovat první odlehčený golfový bag, pokud jde o oblečení zahrnující vnější vrstvu, pak začali se svršky chránícími před větrem, později přišel ke slovu fleece, speciální strečová tkanina, voděodolné a prodyšné oblečení do deště.

Celý článek...

sdrTaylorMade a patnáctinásobný vítěz majoru Tiger Woods oznámili rozšíření svého partnerství, jehož výsledkem je nová značka na golfovém trhu – Sun Day Red. Jako součást TaylorMade bude Sun Day Red samostatnou značkou se svým výrobním týmem včetně designérů a na trh přinese širokou nabídku oblečení i obuvi.

Celý článek...

fantFantom a Titleist? Zasvěcení tuší, že se řeč stočí kolem patrů Scotty Cameron, konkrétně na řadu malletů Phantom, jejichž deset nových modelů prošlo redesignem. Výsledkem je úprava tvaru, vylepšené vyrovnání, zvuk i pocit. Ucelená řada přináší jedinečné tvary s bohatou nabídkou konfigurace krčku a šaftu.

Celý článek...

titleist-drivery-750Přemýšlíte o novém golfovém nádobíčku? Třeba o driveru? Možná vám pomůže při výběru i žebříček značek driverů, které v loňském roce 2023 vyhrály nejvíc turnajů PGA Tour. Samozřejmě, klíčové je, kdo hole drží v ruce, ale už jen vědomí, že jsem sáhl po značce vítězů, může být pro sebevědomí každého golfisty vítanou vzpruhou.

Celý článek...

AW23

Tři jedinečné a nadčasové potisky a nové barvy pro podzimní a zimní sezonu – tak lze ve stručnosti charakterizovat dámskou výbavu značky PING do chladnějších dní. Samozřejmostí je vrstvení v závislosti na počasí a všestranné využití oblečení. Hravý vzor mozaiky čerpá inspiraci v tradiční španělské keramice, dominují tóny švestkové barvy a levandule. Druhý ze vzorů zastupují květiny v kombinaci s modrou a konečně kolekce Heritage v monochromatické barevné paletě.

Celý článek...

Strana 3 z 81

3

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...