Výbava

Prouzova 700px

TTSZačátkem srpna se poodhalila opona nad novým přírůstkem v segmentu želez Titleist, když na scénu uvedli řadu T-Series. Konkrétně se jedná hned o čtyři modely navazující na své předchůdce, které výrobce uvádí ve dvouletých intervalech. Zadání znělo nekompromisně – zkonstruovat nejvýkonnější železa pro každého hráče. V praxi to obnáší pochopit potřeby golfistů všech úrovní.

Celý článek...

PING GLe3

Společnost PING dlouhodobě vnímá rostoucí podíl golfistek na trhu a pravidelně pro ně chystá své sety. Jejich zatím posledním příspěvkem tohoto druhu je řada G Le3, zahrnující vše, od drajvru až po patry v celé jejich typové škále. Odlehčené hole s technologiemi přispívajícími k usnadnění hry a vylepšení skóre vycházejí i z grafiky jasně odkazující na ženy. Barevnému schématu dominují akcenty zlaté, stříbrné a modrofialové.

Celý článek...

fj AWCo nevidět příjemným teplotám utne a záhy si připomeneme okřídlenou větu, že „není špatného počasí..." Na prodejní pulty proto dorazí svršky, které vás před živly bezpečně ochrání. FootJoy není výjimkou a připravil pro vás kolekci Podzim/Zima 2023, v níž hrají prim dvě řady, ThermoSeries a HydroSeries.

Celý článek...

botra

Nazujte si obuv značky TravisMathew a vykračujte si po fervejích podobně jako letošní vítěz Masters Jon Rahm. Ideálně v modelu Ringer, který tak trochu čerpá z aury obestírající světovou jedničku. Ačkoliv je značka na trhu teprve od roku 2007, poměrně rychle si razí cestu za výsluní. A španělský bojovník jim v tom zdatně pomáhá.

Celý článek...

mizvibCo by to bylo za golfové léto, kdybyste neosvěžili svůj šatník. Tým Mizuna k tomu přistoupil představením kolekce, v níž se základní tlumenější barvy střídají se zářivými a kombinují vzory, přičemž se nebojí ani květinových motivů. Oblečení pro letní sezonu čerpá inspiraci z volnočasové street módy, takže tu najdete i typické mikiny, které užijete rovněž mimo hřiště.

Celý článek...

x5ssDnes už jen málokdy narazíte na vášnivého golfistu, který by nevyužíval zařízení k měření délky ran a vzdáleností. Nabídka je v tomto segmentu velkorysá. Svým dílem k ní přispívá i Shot Scope, a to zcela novými GPS hodinkami X5. Uhlazené a funkcemi dostatečně vybavené hodinky využijete nejen na hřišti.

Celý článek...

cobPadesát let na trhu? To už žádá nějakou připomínku. Společnost Cobra to pojala po svém a prodejní pulty při této příležitosti zaplnila limitovanou edicí drajvru AEROJET. A protože černá vypadá dobře, uhlazená elegance, spojili ji se zlatou grafikou, a to nejen na samotné holi, ale také na headcoveru.
Podobně jako standardní verzi charakterizuje i tuto novinku aerodynamický tvar, speciální vyvážení nebo účinná úderová plocha. Aerodynamika stojí na zeštíhlené přední části, vyšší zádi a okrajích, pečlivě zakřivené koruně, jejíž nejvyšší část posunuli dál od líce. Těmito kroky výrazně snížili odpor vzduchu při švihu, takže hráč vyprodukuje vyšší rychlost hlavy.

Celý článek...

grnNově představené Garmin Approach S70 patří k technologicky nejvyspělejším chytrým golfovým hodinkám na trhu. Ve své paměti mají více než 43 000 golfových hřišť, na kterých měří vzdálenosti ke greenu/jamce/překážkám a automaticky zaznamenávají průběh hry. Zajímavostí je zobrazení stromů v blízkosti fervejí nebo možnost zobrazit sklon greenu.

Celý článek...

G430 LST3 WoodRychlejší a výkonnější – právě takové by mělo být nové fervejové dřevo číslo 3 PING G430 LST. Klíčem k rychlosti a délce je multimateriálová konstrukce a osvědčené inovace, které najdete pod označením Carbonfly Wrap, Ti-Facewrap nebo Spinsistency. Dřevo, jak zkratka LST prozrazuje, nabízí nízký spin, těšit se můžete na túrový vzhled, kombinaci titanové líce, titanového těla a 80gramového závaží z wolframu na spodku, kterým snížili těžiště a posunuli jej dozadu, čímž vedle redukce spinu podpořili rychlost míče a přidali v průměru šest metrů na délce.

Celý článek...

Strana 4 z 80

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...