Výbava

Prouzova 700px

botra

Nazujte si obuv značky TravisMathew a vykračujte si po fervejích podobně jako letošní vítěz Masters Jon Rahm. Ideálně v modelu Ringer, který tak trochu čerpá z aury obestírající světovou jedničku. Ačkoliv je značka na trhu teprve od roku 2007, poměrně rychle si razí cestu za výsluní. A španělský bojovník jim v tom zdatně pomáhá.

Celý článek...

mizvibCo by to bylo za golfové léto, kdybyste neosvěžili svůj šatník. Tým Mizuna k tomu přistoupil představením kolekce, v níž se základní tlumenější barvy střídají se zářivými a kombinují vzory, přičemž se nebojí ani květinových motivů. Oblečení pro letní sezonu čerpá inspiraci z volnočasové street módy, takže tu najdete i typické mikiny, které užijete rovněž mimo hřiště.

Celý článek...

x5ssDnes už jen málokdy narazíte na vášnivého golfistu, který by nevyužíval zařízení k měření délky ran a vzdáleností. Nabídka je v tomto segmentu velkorysá. Svým dílem k ní přispívá i Shot Scope, a to zcela novými GPS hodinkami X5. Uhlazené a funkcemi dostatečně vybavené hodinky využijete nejen na hřišti.

Celý článek...

cobPadesát let na trhu? To už žádá nějakou připomínku. Společnost Cobra to pojala po svém a prodejní pulty při této příležitosti zaplnila limitovanou edicí drajvru AEROJET. A protože černá vypadá dobře, uhlazená elegance, spojili ji se zlatou grafikou, a to nejen na samotné holi, ale také na headcoveru.
Podobně jako standardní verzi charakterizuje i tuto novinku aerodynamický tvar, speciální vyvážení nebo účinná úderová plocha. Aerodynamika stojí na zeštíhlené přední části, vyšší zádi a okrajích, pečlivě zakřivené koruně, jejíž nejvyšší část posunuli dál od líce. Těmito kroky výrazně snížili odpor vzduchu při švihu, takže hráč vyprodukuje vyšší rychlost hlavy.

Celý článek...

grnNově představené Garmin Approach S70 patří k technologicky nejvyspělejším chytrým golfovým hodinkám na trhu. Ve své paměti mají více než 43 000 golfových hřišť, na kterých měří vzdálenosti ke greenu/jamce/překážkám a automaticky zaznamenávají průběh hry. Zajímavostí je zobrazení stromů v blízkosti fervejí nebo možnost zobrazit sklon greenu.

Celý článek...

G430 LST3 WoodRychlejší a výkonnější – právě takové by mělo být nové fervejové dřevo číslo 3 PING G430 LST. Klíčem k rychlosti a délce je multimateriálová konstrukce a osvědčené inovace, které najdete pod označením Carbonfly Wrap, Ti-Facewrap nebo Spinsistency. Dřevo, jak zkratka LST prozrazuje, nabízí nízký spin, těšit se můžete na túrový vzhled, kombinaci titanové líce, titanového těla a 80gramového závaží z wolframu na spodku, kterým snížili těžiště a posunuli jej dozadu, čímž vedle redukce spinu podpořili rychlost míče a přidali v průměru šest metrů na délce.

Celý článek...

zg23Nikoliv. Znalci už vědí, že jde o model obuvi značky adidas. Další edice této nanejvýš sportovní řady vsadila na velmi lehké materiály, což nás v myšlenkách vrací zhruba o dekádu zpět, kdy se na trhu objevila botka adizero. Ztělesnění lehkosti. Na co se tedy můžeme těšit?

Celý článek...

paradPrávě tak asi na první dobrou působí název nové řady holí značky Callaway. Paradym v sobě zahrnuje nové paradigma výkonu a vztahuje se na drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa. Pojďme proniknout do tajů této záhady blíže.

Celý článek...

FJ 55FootJoy, jednička na trhu s golfovou obuví, pokračuje v evoluci svých nejprodávanějších modelů. Tradice zkrátka zavazuje a tato značka už 100 usiluje o výsadní postavení díky mnoha inovacím, nezaměnitelnému stylu, komfortu a kvalitě. O tom se přesvědčují jak nejlepší hráči světa, tak amatéři napříč celým světem. Aby si výrobce udržel dominanci, o to se hodlá zasloužit i zcela novým modelem FJ Fuel Sport, který navazuje na velmi úspěšnou vloni představenou obuv FJ Fuel. Novinku zdobí sportovní styl, předností je lehká hmotnost, bezespajková verze přináší i dostatečnou stabilitu a trakci.

Celý článek...

Strana 5 z 80

5

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...