Výbava

Prouzova 700px

samPonechám na vás, zda budete na hřišti tančit, jedno je však jisté – na ferveje a greeny se v limitované edici vrací obuv Samba Golf, nadčasová klasika, jež původně fotbalistům umožnila trénovat na ztvrdlém a zmrzlém povrchu. I když barevné provedení evokuje spíše „letní obutí", Samba je určená do chladnějších dní, přičemž světlé barvy vám mají dodat energii.

Celý článek...

Fit kitV TaylorMade přistupují k výkonu každého golfisty individuálně, a tak se inženýři a produktoví vizionáři snaží vyvíjet nejen inovativní produkty, ale zároveň chtějí pomocí fittingu přiblížit výkon každého hráče k jeho maximu. I proto si položili jednoduchou otázku: Jak umožnit fittérům, aby mohli využít co nejširší spektrum loftu i lie u pravorukých i levorukých hráčů? V odpovědi na tuto otázku se zrodil revoluční zákaznický fittingový systém – SelectFit Kit.

Celý článek...

rb-tour-tourx-heroStále přemýšlíte, čím své blízké obdarovat? Co se takhle inspirovat u Mizuna a doplnit zásoby míčků nebo starý onošený bag vyměnit za novou variantu? Pokud uvažujete stejným směrem, nabízí výrobce míče RB Tour či RB Tour X, které vynikají měkkým kontaktem při zásahu, vykazují nízkou rotaci, takže jsou výborné pro hru z týčka. Dimply AXIALFLOW přispívají k vyššímu úhlu odpalu, naopak při ranách železy ve srovnání s jinými míčky docílíte plošší dráhy letu. Ideální volbou jsou pro golfisty s vyšší rychlostí hlavy hole. Cena za tucet míčků odpovídá ekvivalentu 55 euro. Detailní informace o produktu najdete na mizunogolf.com/us/balls.

Celý článek...

modraI když se nedá příliš věřit tomu, že by v Japonsku zdomácněl český song, jehož název jsme použili v titulku, nejspíš i pro výrobce špičkových želez představuje modrá dobrou volbu. Proč by jinak Mizuno přišlo s verzí želez Pro 221 v modré povrchové úpravě... Od srpna uvedli na trh limitovaný počet 1 221 setů těchto želez.

Celý článek...

scaryZnačka PRG si své místo mezi příznivci golfu vybojovala díky opravdu nepřehlédnutelným doplňkům. V prvé řadě jde o nepřebernou skálu head coverů, a to jak na patry, tak na drajvry. Od uhlazenějších modelů, jako jsou třeba čtyřlístky pro štěstí až po covery s obrázkem masky ze série Scary Movie. Do nevšedního „kabátku" přitom obléknete jak patry typu blade, tak mallety.

Celý článek...

22 pumaOstře řezané rysy nezapřou, že v modelu GS-One Sport přináší Puma ryze sportovní model bezespajkové obuvi. Zvlášť dramaticky vystrkuje drápky v jasně červeném barevném provedení, jež působí hodně agresivně. Tady máte záruku, že budete na hřišti nepřehlédnutelní. Inovaci přináší několik špičkových technologií, silueta se blíží běžným botám, které nosíte na volnočasové aktivity. S tím souvisí i míra komfortu. Jednotlivé části jsou kombinovány tak, aby vytvořily jedinečný systém – golfový. Odtud také zkratka GS – tedy golfový systém.

Celý článek...

protoJednoduše Proto. Proto 388 a Proto 348. Ale dost slovních říček. Kam tím vším míříme? Zkraje týdne nám do redakce dorazila nenápadná bílá krabička s dvěma bílými krabičkami uvnitř... A v těch se ukrývaly prototypy dvou modelů míčů Titleist, tedy Proto 388 a Proto 348. Znalejší z vás už nejspíš tuší, že číslo označuje počet dimplů a jedná se o modely Pro V1 a Pro V1x pro rok 2023.

Celý článek...

bg... pak může být výsledkem nový Mid-Stripe stand bag od Sun Mountain, ke kterému si můžete přidat i stylové příruční zavazadlo Boston, zhotovené ve stejném duchu. Klasický vzhled vinylového bagu. Přinášíme kolekci, ze které přímo sálá svěžest, a přitom tu je zjevný i odkaz do minulosti, do roku 1981, kdy byla naše společnost založena. Novinka jde ruku v ruce se současnými trendy zdůrazňovat neformální styl a sportovní vzhled," charakterizuje produkt šéf designu Seth Enes.

Celý článek...

ChipRBojujete s krátkou hrou, je pro vás hra wedží ztělesněnou noční můrou? Pokud ano, možná pro vás bude řešením tzv. chipper, obojživelník využívající předností patru a wedge. Ping jej uvádí na scénu pod názvem ChipR. Hůl z nerez oceli čerpá předlohu v předchůdci z konce 70. let. Délkou 35" kopíruje patr, loft (38,5°) se zase blíží železu devítce. Uplatnění ChipR najde u ran kolem 40 metrů do greenu, kdy můžete využít patovacího pohybu pro rány typu bump and run. Předností oproti klasické wedži je lepší kontrola vzdálenosti a větší konzistence úderu, které následně ústí v kratší pat.

Celý článek...

Strana 5 z 77

5

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...