Výbava

Prouzova 700px

SriLetos máte k výběru hned tři sety želez. Kompaktní ZX7 vypadají parádně, nabízejí odezvu typickou pro žiletky, současně přinášejí větší kontrolu a více rychlosti. Úzká horní hrana i spodek lahodí oku, spodek ve tvaru V hladce prochází povrchem. Progresivní přístup k drážkám zaručuje více spinu u skórovacích holí. Wolfram ve špičce napomohl stabilitě.

Celý článek...

VenGarmin Venu 2 Plus jsou elegantní, chytré hodinky vybavené zářivým dotykovým displejem a všestrannými sportovními funkcemi včetně golfu. Měření vzdálenosti na green, k překážkám nebo jinému důležitému místu na ferveji, stejně jako vedení digitální skórekarty, jsou pro hodinky samozřejmostí.

Celý článek...

KrabJednička na poli golfových míčů – značka Titleist – prezentuje letošní verze modelů Tour Speed a Tour Soft. Na trh dorazily ve druhé polovině května. Tour Speed, jak už název prozrazuje, těží z rychlosti. Abyste dosáhli nízké skóre, k tomu však pouze rychlý míč nestačí. Konstruován je proto tak, abyste jím zvládli dobře zahrát každý typ rány, a to s vysokou konzistencí. Jádro navrhli tak, abyste míčku udělili maximální rychlost v případě úderů hraných plným švihem. Rychlá ionomerová vrstva napomáhá zvýšit rychlost a zmírnit spin při hře nejdelšími holemi v bagu. Termoplastický uretanový obal podporuje spin při ranách z okolí greenu, které tak budete lépe kontrolovat. 346 dimplů je seskupeno do tvaru oboustranné pyramidy, aby docílili pronikavého letu míče a nízkého rozptylu ran. Cena vychází na 45 euro.

Celý článek...

StealthKarbon v nové řadě TaylorMade Stealth představuje pomyslnou nit, která se táhne napříč mnoha typy holí. Pokročilá multimateriálová konstrukce má za úkol podpořit vyšší rychlost míče, vyšší moment setrvačnosti a přesnost.

Celý článek...

LaunchNebo tomu jde Wilson s rodinou holí Launch Pad alespoň vstříc. Jedná se totiž o řadu holí maximálně usnadňujících hru. Je tak jasné, že staví na toleranci a délce. Vedle dřev eliminujících šlajs se jedná o drajvr, hybrid a železa, vedle toho však objevíte i tzv. fybrid, nahrazující železo č. 3, trojku hybrid nebo také fervejové dřevo č. 7.

Celý článek...

C4Pionýři ve výrobě obuvi, včetně té golfové, odhalili své nejnovější inovace svých hybridních bot. Ty najdete pod označením ECCO GOLF BIOM C4 a slibují novou úroveň pohodlí i stylu. Za zásadní považují absolutní prodyšnost, umožňující udržet chodidlo v suchu, což jen umocňuje komfort, dále polstrování přispívající k lepší rovnováze i přenosu energie, voděodolnost a větrání obuvi.

Celý článek...

STMizuno představuje své nejdelší hole. Drajvry řady ST 220 mají tři varianty. První z nich je ST-Z 220 nabízející rovný let a nízkou rotaci, vhodný je pro elitní hráče. Titanová líc proměnlivé tloušťky a konstrukce spodku napomáhají vyšší rychlosti míče. Loft lze nastavovat v rozsahu 4°. ST-X 220 charakterizuje střední míra rotace a podpora draw, let míče je vyšší. Sáhnou po něm hráči se střední švihovou rychlostí, kteří touží po prodlouženém letu míče. Hůl je velmi stabilní při zásahu mimo střed. ST-G 220 vyniká širokými možnostmi nastavení, a to díky posuvným portům a dvěma závažím. Snadno tak docílíte velmi nízké rotace a pronikavého letu, stejně jako střední úrovně spinu a podpory jak do draw, tak do fadu.

Celý článek...

DlouheJsem opatrný, když média vytrubují, že cosi navždy odvál čas na smetiště dějin. Některé takové „přežitky minulosti" mají tendenci se vítězně vracet. Například gramofon a analogové desky. Nejspíše mají naději na návrat rovněž dlouhá železa, o kterých golfová média po léta tvrdila, že jsou už na věčné časy nahrazena hybridy. Ona ta hesla „Na věčné časy..." občas končí neslavně.

Celý článek...

EvPatry Evnroll už na golfové scéně zdomácněly a stále získávají na oblibě. Logicky se tak dočkaly hned několika vylepšení. V případě patru Zero se nově využívá technologie FaceForward, kdy je šaft připojen velmi blízko těžišti, nikoliv však směrem k úderové ploše, nýbrž směrem ke špičce. To způsobí, že se líc směřuje na cílovou linii. Tuto technologii navíc podporuje patentovaný grip Gravity, jehož součást tvoří ocelový prut pomáhající líc uzamknout ve směru zvolené dráhy patu.

Celý článek...

Strana 5 z 74

5

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...