Wed4I když se říká "do třetice všeho dobrého", pokud jde o wedge, přichází TaylorMade už se čtvrtou generací Milled Grind (MG4). Opírá se o zcela novou technologii podporující spin, díky čemuž hole nabízejí dokonalou kombinaci kontroly rotace, všestrannosti i pocitu z rány.

Technologie pracuje podobně jako vzorek pneumatiky, který poskytuje prostor pro odtékání vody, takže má pneumatika přímý kontakt s podkladem a lépe drží na cestě. V případě MG4 vzorek frézovaný v líci odvádí vlhkost a dovoluje míčku zůstat v kontaktu s úderovou plochou déle, takže mu udělíte více rotace.

V nabídce figurují tři hlavní varianty spodku – nízký (low/LB), standardní (standard/SB) a vysoký (high/HB) bounce. V závislosti na dynamice švihu si však můžete vybírat i alternativy v každé kategorii, což ve výsledku přináší šest verzí. K tomu přidejte samostatný model Tiger Woods (TW) v loftech 56° a 60° s konstrukcí spodku inspirovanou samotným Tigerem.

Stránky výrobce: www.taylormadegolf.eu

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...