TM BagPrávě na tuto otázku, pátrající po ideálním úložném prostoru pro vaše hole, odpovídá TaylorMade novou řadou golfových bagů pro rok 2021. Konkrétně se jedná o několik vylepšených variant modelu FlexTech a dále o model Strom-Dry a Deluxe.

FlexTech představuje pilíř v segmentu golfových bagů, i proto tato řada nabízí čtyři verze. Tou první je FlexTech Waterproof. Jak název prozrazuje, jedná se o bag zhotovený z lehké voděodolné textilie, opatřený pěti kapsami s lepenými švy, které rovněž zabraňují průsaku vody. Horní část je rozdělena na pět sekcí, dva děliče jdou po celé délce. Bag má sklápěcí základnu, takže se snadno složí i rozloží, čímž šetří místo při převozu v autě.
„Spoustu hráčů nezastaví ani špatné počasí, což nás vedlo ke zkonstruování tohoto typu bagu, exkluzivně pro evropský trh. A nejde jen o patentovaný systém konstrukce, nýbrž i o voděodolné svařované švy lepených kapes s tepelně lepenými zipy nebo snadno přístupnou kapsu na nápoj. Díky těmto vylepšením máte po ruce vše potřebné a nevyzraje na vás ani matka příroda," dodává na adresu této novinky Ben Coe, produktový manažer pro doplňky, míče, patry a wedže.

Základní model FlexTech byl navržen s cílem vytvořit prostornější kapsy. Přidané postranní kapsy ve středové části tvoří jednotnou konstrukci, díky níž se zvětšil úložný prostor, aniž by bylo nutné zvyšovat hmotnost bagu. Ten tak váží jen 2,4 kg. FlexTech Lite, jak už z názvu vyplývá, je nejlehčím bagem flotily. Váží pouhých 2,1 kg. Hmotnost se podařilo uspořit díky jednotné konstrukci, ve srovnání s někdejšími třemi, respektive čtyřmi díly. Posledním modelem řady FlexTech je Crossover. Nabízí 14 děličů, takže hole jsou chráněny dokonale. Navržen je tak, že představuje jakýsi mezistupeň mezi cart a stand bagy.

Zcela nový Storm-Dry představuje velmi lehký cart bag z voděodolné textilie se čtrnácti separátními sekcemi a uzamykatelnou základnou, díky které bag pevně drží na vozíku. Vybaven je i jedním popruhem pro snazší manipulaci, k čemuž slouží i madlo. V sedmi kapsách pohodlně uskladníte vše potřebné. Zatékání či průsaku vody brání lepené švy i tepelně přivařené zipy, a tak jsou všechny věci v bezpečí i v případě nevlídného počasí.
„Jde o další bag navržený výhradně pro evropský trh, pro hráče, kteří na golf vyrazí třeba i za deště. Předností je určitě nízká hmotnost a dostatek prostoru," zdůrazňuje Ben Coe.

Deluxe tvoří jeden z pilířů v segmentu bagů a platí to i pro tuto sezonu. Pyšní se zdařilým vzhledem, základem je odolná konstrukce sestávající z několika tubusů. Celkem napočítáme čtrnáct separátních částí s děliči po celé délce, včetně prodloužené kapsy na patr. Podobně jako Storm-Dry využívá uzamykatelné základny pro pevné připojení k vozíku i popruh pro snadné přenášení. Najdete i pouzdro pro uložení deštníku a celkem osm snadno přístupných kapes, to vše o hmotnosti 3,8 kg. Na výběr máte z pěti barevných variant.

Stránky výrobce: www.taylormadegolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...