qi10TaylorMade už tradičně zásobuje hráče všech výkonnostních kategorií ucelenou nabídkou kompletního spektra holí. Letošní nadílku najdete pod označením Qi10 a zahrnuje vše od drajvrů až po železa.

Drajvry s označením Qi10 přicházejí na trh s přívlastkem nejtolerantnější v rámci značky TaylorMade. Řada zahrnuje tři modely, Qi10 Max, Qi10 LS a Qi10. Desítka odkazuje k momentu setrvačnosti, jenž dosahuje hodnoty 10 000 g/cm², a je výsledkem dokonalejších materiálů nízké hmotnosti, upraveného tvaru a strategického rozmístění hmoty.
Verze Max stojí na čtyřech klíčových technologiích – zdokonalené koruně s těžištěm umístěným tak, abyste kontrolovali úhel odpalu i rotaci, optimalizovaném tvaru hlavy, karbonové líci a šaftu s malou kroutivou silou. Qi10 LS, jak název prozrazuje, vyniká nízkou mírou spinu, nabízí i nižší úhel odpalu. Drajvr vyhoví hráčům s vyšší švihovou rychlostí. Qi10 nabídne komplexní výkon, spoléhat tak můžete na vyvážený poměr tolerance a délky ran.

659258Fervejová dřeva s karbonovou korunou, precizním vyvážením a lící maximalizující rychlost míčku napříč celou plochou rovněž najdete ve třech variantách, Qi10, Qi10 Max a Qi10 Tour. Qi10 je synonymem délky ran a promíjivosti, Qi10 Max slibuje extrémní toleranci a snadnou hratelnost, extrémní moment setrvačnosti vede k vyššímu úhlu odpalu, zvětšení od předku po zadní část podporuje stabilitu. V Qi10 Tour získáte tři fervejová dřeva v jednom – pomocí posuvného závaží měníte let dle svých preferencí od vyššího úhlu odpalu a stability, přes celkově vyvážený výkon až po maximum délky s nízkou mírou rotace.

Záchranné hole najdete v totožných verzích jako fervejová dřeva, tedy dostatečně velkou Qi10 Max, klasickou Qi10 a kompaktní Qi10 Tour. Qi10 i Qi10 Max využívají osvědčenou konstrukci spodku (V Steel) k usnadnění interakce hole s povrchem, Qi10 Max dále charakterizuje vyšší úhel odpalu a maximální tolerance. Qi10 Tour má hlubší líc a vyšší špičku, přináší kombinaci délky, kontroly a možnosti tvarovat rány. Všechny hole této kategorie využívají rychlostní kapsu, jež optimalizuje rychlost míčku v případě zásahu spodní částí hole.

659239Železa Qi spadají do kategorie holí usnadňujících hru a vynikají přesností a délkou ran. Základem je optimalizace každé hlavy. Design líce, rychlostní kapsa a rozložení hmoty tak spolupracují za účelem dosažení optimálního úhlu odpalu, rychlosti míře i rotace. Nižší profil a snížené těžiště u želez 4 a 5 tudíž pomáhá snáze odpálit míček pod vyšším úhlem, krátká železa staví na větší promíjivosti a kontrole míčku. V neposlední řadě vyladili také zvuk a pocit.
Kromě této verze najdete v nabídce i železa Qi HL. Zkratka odkazuje na slova high a light. Odpálíte tak jimi pod vyšším úhlem, díky nízké hmotnosti docílíte vyšší rychlosti. Lofty jsou oproti standardní verzi posílené přibližně o 2°, což pomáhá vyššímu vzletu míčku.

Stránky výrobce: www.taylormadegolf.eu

Foto: výtobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...