tsr1-750Společnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR, konkrétně jde o model drajvru, fervejových dřev a hybridů TSR1, určených pro hráče se střední rychlostí švihu. Převedeno do řeči čísel – hole vyhoví golfistům s rychlostí švihu pod 145 km/h. V pozadí výkonu stojí velmi lehký design, strategicky usazené těžiště a vylepšená aerodynamika, což se promítá v usnadnění vzletu míče, dosažení potřebné rychlosti a tím i délky ran.

Technologie, o které se hole opírají, zahrnují: ultralehkou konstrukci, proměnlivou tloušťku líce, hluboko usazené těžiště a tvar, respektive větší hlava nabízející dostatečnou toleranci.

Nové drajvry, fervejová dřeva a hybridy dorazí na prodejní pulty koncem února, drajvr pořídíte za 650 euro, fervejové dřevo vychází na 350 euro a hybrid zakoupíte za 330 euro. Více informací najdete v dubnovém vydání časopisu Golf.

Stránky výrobce: www.titleist.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...