KrabJednička na poli golfových míčů – značka Titleist – prezentuje letošní verze modelů Tour Speed a Tour Soft. Na trh dorazily ve druhé polovině května. Tour Speed, jak už název prozrazuje, těží z rychlosti. Abyste dosáhli nízké skóre, k tomu však pouze rychlý míč nestačí. Konstruován je proto tak, abyste jím zvládli dobře zahrát každý typ rány, a to s vysokou konzistencí. Jádro navrhli tak, abyste míčku udělili maximální rychlost v případě úderů hraných plným švihem. Rychlá ionomerová vrstva napomáhá zvýšit rychlost a zmírnit spin při hře nejdelšími holemi v bagu. Termoplastický uretanový obal podporuje spin při ranách z okolí greenu, které tak budete lépe kontrolovat. 346 dimplů je seskupeno do tvaru oboustranné pyramidy, aby docílili pronikavého letu míče a nízkého rozptylu ran. Cena vychází na 45 euro.

Po modelu Tour Soft sáhnou hráči preferující měkký kontakt hole s míčkem. Velké a rychlé jádro podporuje vzdálenost ran i měkký pocit. Speciální tenký obal zvyšuje rotaci při ranách z okolí greenů. 342 dimplů seskupených do osmistěnu pomáhá k pronikavému letu míče. Krabici dvanácti kusů pořídíte za ekvivalent 40 euro.

Stránky výrobce: www.titleist.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...