AVX mic

Značka Titleist si dlouhodobě drží výsadní postavení jednoho z gigantů golfového průmyslu. K lídrům patří nejen v segmentu golfových míčků, ale právě těm se budeme věnovat, konkrétně modelu AVX.

Od jádra k obalu upravený třívrstvý míček je konstruován tak, aby nabízel dostatečnou délku ran, více kontroly při hře z okolí greenů a měkčí pocit. Stručně řečeno – za délku od týčka po green a výjimečně měkký pocit je zodpovědné jádro, tenký a velmi pružný plášť podporuje nižší míru spinu v případě dlouhé hry, měkčí uretanový obal pak pomáhá docílit měkkého kontaktu hole s míčkem a zdokonaluje kontrolu ran kolem greenů. Design a seskupení dimplů, kterých napočítáme 346, dovoluje pronikavý let míčku.

Srovnáme-li model AVX s kvalitativně rovnocennými modely Pro V1, Pro V1x a Pro V1x Left Dash, pak prezentovanou novinku charakterizuje nižší let, nižší míra spinu a měkčí pocit. „Když se hráčů ptáme, proč hrají s modelem AVX, odpoví nám, že jim vyhovuje délka a pocit," vysvětlil viceprezident marketingu segmentu míčků Jeremy Stone.
„Když se jich pak ptáme, čeho by chtěli víc, odpověď zní – více rotace u ran kolem greenů. Nový AVX je jedinečný, protože hráčům přinesl nejen více spinu a lepší kontrolu v případě krátké hry, ale vylepšili jsme i ty parametry, ve kterých tento míček vynikal," doplnil.
Hráči tak najdou lepší model napříč všemi parametry. Volit mohou ze dvou barevných variant, bílé a žluté. Cena odpovídá ekvivalentu 60 euro.

Stránky výrobce: www.titleist.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...