botra

Nazujte si obuv značky TravisMathew a vykračujte si po fervejích podobně jako letošní vítěz Masters Jon Rahm. Ideálně v modelu Ringer, který tak trochu čerpá z aury obestírající světovou jedničku. Ačkoliv je značka na trhu teprve od roku 2007, poměrně rychle si razí cestu za výsluní. A španělský bojovník jim v tom zdatně pomáhá.


Model Ringer lze upravit dle přání zákazníka, na botách Jona Rahma tak třeba objevíte nápis „Vamos Rahmbo". Špičková bota určená nejen pro výkonnostní golfisty vyniká navzdory určité robustnosti nízkou hmotností, prodyšností, dobře odvádí vlhkost a je voděodolná. Komfort přináší pěna tvořená několika vrstvami, navržený systém polstrování navíc vytváří podporu chodidla a tím napomáhá stabilitě. Trakce a rovnováha je dána rozmístěním vyměnitelných spajků. Jedinečnost modelu dotahuje kresba dle přání zákazníka.

„Nebojím se říct, že prvkem měnícím hru jsou boty, které nosím. Jsou mnohem pohodlnější. S celým týmem jsme odvedli dobrou práci, což mi přineslo lepší stabilitu a potřebnou rychlost míče i švihu. Vnímal jsem to od prvních odpalů. Od čtvrtka do neděle jsem i díky tomu na turnajích konzistentnější," pochvaluje si populární Rahmbo.

Stránky výrobce: eu.travismathew.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...