Zpět na články
Alenina Lhota – Čertovo břemeno
Přírodní 18jamkové hřiště s modelovanými gríny, citlivě zasazené do okolní přírody s dominujícími kamennými shluky. Výškový rozdíl mezi odpalištěm a jamkovištěm činí nejvíce 31 m, nejméně 2 m. Křižují jej dva potůčky, součástí je několik rybníků.
Hotel Restaurace Vozik
1 FEE 2
Alfrédov  | 18Praporek
FEE od
od 990 Kč
Alfrédov
Areál 18jamkového hřiště je velmi citlivě zasazen do malebné krajiny ohraničené lesními porosty a vodními plochami. Středem prochází staletá lipová alej.
Hotel Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 750 Kč
Austerlitz – Slavkov u Brna
Zavlažované mistrovské hřiště typu links s řadou převýšení, množstvím písčitých překážek a několika uměle vybudovanými vodními plochami. Součástí areálu je i restaurace a ubytovací komplex.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Beřovice  | 18Praporek
FEE od
od 1 300 Kč
Beřovice
Sportovní hřiště s velkými modelovanými greeny a pocitem soukromí na většině jamek. Díky velkému výběru odpališť si nejlepší hřiště pro svou výkonnost vybere každý, včetně dětí.
Restaurace Vozik
Bitozeves  | 9Praporek
FEE od
od 550 Kč
Bitozeves
Moderní golfový areál v Bitozevsi u Loun nabízí kvalitní sportovní vyžití v podobě 9jamkového hřiště, tréninkových ploch se zastřešenými odpališti a zázemí pro hráče i hosty v krásné restauraci s hotelem o kapacitě 18 pokojů, kde je možno pořádat soukromé i firemní společenské akce. Úplní golfoví začátečníci si zde mohou zapůjčit hole nebo využít služeb kvalifikovaných trenérů.
Hotel Restaurace PRO Vozik
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...